Kamera Zbraslavské náměstí

Kamera - Zbraslavské náměstí

Náhodná fotka
Kontaktní údaje

WWW.ZBRASLAV.INFO
Informační server o Zbraslavi


Redakce:


info@zbraslav.info
www.zbraslav.info
Facebook.com/Zbraslav.infoProvozovatel:

Občanské sdružení Zbraslav.info
Spojařů 1252
156 00 Praha 5 - Zbraslav

 info@zbraslav.info

IČ: 26557371

Banka: 4388384001/5500

 

Logo informačního serveru Zbraslav.info, Praha 5 - Zbraslav

Znak Městské části Praha - Zbraslav


Další informace:

Redakce a
Občanské sdružení
Zbraslav.info

Právě procházíte Farmářské a sezónní trhy Zbraslavské jarmarky

Zbraslavské jarmarky - farmářské trhy na Zbraslavském náměstí oranizátora RC Pexeso od 2010 do 2011

Zbraslavské jarmarky hledají spolupracovníka/spolupracovnici do svého týmu na pozici Propagace/PR.

Zbraslavské jarmarky hledají spolupracovníka/spolupracovnici do svého týmu na pozici Propagace/PR.

Náplní práce bude především tvorba plakátů, textů pro elektronická i klasická média, koordinace jejich distribuce, správa webu v systému wordpress, práce s FB a také občasná aktivní účast v den konání akce. 

Budoucí člen týmu by měl(a) mít praxi v oboru marketingové kominukace a propagace, rychlou orientaci a zapojení se do probíhajícího projektu, flexibilní a pozitivní povahu, kreativitu a dobrou znalost českého jazyka.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Zbraslavské jarmarky již tuto v sobotu 11. dubna 2015 na Zbraslavském náměstí

https://scontent-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/p417x417/11102681_946653005386519_7355678230352793570_n.jpg?oh=6e73ca6eddcc2c31a12cc7d0e2dc4284&oe=559AEC7BOtevření jarní sezóny- sobota 11. dubna od 9 do 13 hodin na Zbraslavském náměstí.

V nabídce budou výrobky francouzské pekárny, valašské frgály, sirupy, med, koření, sýry, mošty, ryby, teplá vegetariánská kuchyně, pojízdná kavárna.. a mnoho dalšího.Pro děti hry po celou dobu jarmarků.

Vystoupení chystá také Dětské studio Velíček.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Zbraslavské jarmarky jsou zpět - již tuto sobotu 6.12.

(16 - user rating)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10443489_868478626537291_8234078792417603284_n.jpg?oh=fb7755b5f428ef6580db0212e109c0c0&oe=54D67B00&__gda__=1426748470_a76d308fb9e7450f7e6f995e0e55dc02Milí příznivci Zbraslavských jarmarků,
s velkou radostí vám oznamujeme, že se nám podařilo po několikaleté odmlce opět domluvit možnost pořádání farmářských trhů na Zbraslavi. Zveme vás proto v sobotu 6.prosince od 9:00 do 13:00 na Zbraslavské náměstí, které bychom chtěli oživit a to díky skoro třem desítkám prodejců od ryb přes pečivo, dárky až po lahodné moky, doprovodnému programu pro děti, který chystají dobrovolníci Pexesa, vystoupení z MŠ Opus a Velíček, vystoupení žáků ZŠ a výstavy fotografií.
NOVINKA - program je rozšířen až do prostoru nedaleké barokní Myslivny, kde si budete moci poslechnout jazz na živo a ochutnat právě upečený chléb v tamní venkovní peci.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Oznámení pořadatelů Zbraslavských jarmarků ohledně účasti ve výběrovém řízení na pořádání farmářských trhů na Zbraslavi

(5 - user rating)

Po zhodnocení dosavadní spolupráce s MČ Praha-Zbraslav na Zbraslavských jarmarcích jsme se rozhodli, že takto definovaného výběrového řízení na organizátora letošních farmářských trhů se nezúčastníme.
Na základě vlastního zájmu, ale i dotazů veřejnosti a subjektů, spolupracujících se Zbraslavskými jarmarky, jsme se po ukončení projektu opakovaně snažili s panem starostou i radními naší Městské části sejít se záměrem získat zpětnou vazbu (zhodnotit proběhnutý projekt, jeho nedostatky a úspěchy), domluvit se nad dalším osudem projektu a optimalizací případné pokračující spolupráce. Bohužel – bez odezvy. Věřili jsme, že je-li fungování trhů vymyšleno a zařízení zajištěno, podaří se nám společně zorganizovat další ročník a to nejlépe již od března anebo Velikonoc.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Jak to bude s dalšími farmářskými trhy na Zbraslavi? Radnice vypsala veřejnou zakázku.

(14 - user rating)

Budou opět na Zbraslavi farmářské trhy? A pokud ano, kdy začnou? A jestliže se budou opět konat a bude je organizovat nový subjekt, jak budou vlastně vypadat? S přicházejícím jarem a teplým počasím tyto i další otázky zaměstnávají čím dál tím více obyvatele Zbraslavi, prodejce i všechny ostatní, kdo si zvykli na Zbraslavské jarmarky. Městská část Praha Zbraslav se dlouho původním organizátorům (RC Pexeso) k dalšímu pořádání trhů nevyjadřovala, až nakonec sami organizátoři uveřejnili na svých stránkách toto prohlášení: V danou chvíli čekáme na vypsání výběrového řízení na pořadatele farmářských trhů na Zbraslavi (rozhodnutí zastupitelstva z 29.2. 2012). Bude-li to dle podmínek možné, budeme se snažit výběrového řízení zúčastnit. S ohledem na tyto skutečnosti jsou přípravné práce na Zbraslavských Jarmarcích pozastaveny. Děkujeme za pochopení. Za Zbraslavské jarmarky, tým organizátorů.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Oznámení pořadatelů ohledně příprav na Zbraslavské jarmarky k 12.3.2012

(6 - user rating)

Oznámení ze stránek dosavadních organizátorů farmářských trhů na Zbraslavi: Nechystáme Zbraslavské jarmarky. Dle informací ze zastupitelstva 29.2.2012 MČ Praha-Zbraslav chystá výběrové řízení na organizátora farmářských trhů.

Poznámka redakce: Škoda, že zastupitelstvo nepřesvědčila ani oblíbenost zavedených trhů, ani to, že jde o tradiční akci která podporuje komunitní propojení zbraslavských obyvatel a také spojení staré a nové Zbraslavi, ani že organizátoři získali díky grantu pro Zbraslav a trhy 149.000,- Kč. Nové webové stránky Zbraslavských jarmarků, o kterých jsme psali nedávno (článek ZDE), se tak prozatím stávají příjemnou připomínkou trhů minulých.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Zbraslavské jarmarky mají nové stránky

(4 - user rating)

 Zbraslavské jarmarky letos sice ještě nezačaly, i tak ale organizátoři nezahálejí a díky finanční podpoře Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí vznikla nová Zbraslavské jarmarky - nový web tradičních farmářských trhůpodoba webových stránek zbraslavských farmářských trhů.
Na adrese zbraslavskejarmarky.cz teď najdete nový vzhled stránek, přehledněji uspořádané informace i vtipně upravené logo v hlavičce webu. V pravé části webu jsou například aktuality a novinky, v sekci O nás se dozvíte, kdo se podílí na jarmarcích, kolik lidí průměrně trhy navštíví (1000) nebo že Zbraslavské jarmarky jsou obnovenou tradicí pravidelných trhů, které se na Zbraslavi konaly ještě za první republiky...

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Zbraslavské jarmarky včera, dnes a zítra - bilancování a začátek trhů v letošním roce

(12 - user rating)

Logo - Zbraslavské jarmarkyZbraslavské jarmarky včera, dnes a zítra
Série Zbraslavských jarmarků v roce 2011 je za námi. Děkujeme všem příznivcům, partnerům, dobrovolníkům a prodejcům za podporu, díky níž mají trhy svůj unikátní ráz a do nového roku 2012 přejeme vše dobré. Seznam partnerů a dobrovolníků najdete na www.zbraslavskejarmarky.cz. Těší nás velmi, že si trhy zachovaly i ve své druhé sezóně vysokou návštěvnost a staly se oblíbenou komunitní akcí pro celou rodinu. Důraz na kvalitu trhů co do obsahu i formy se nám – podle mnoha kladných reakcí – osvědčil, čímž jsme naplnili filozofii a splnili vizi tohoto projektu. Jsme rádi, že díky úspěšné grantové žádosti pro MŽP, kterou Rodinné centrum Pexeso sepsalo a podala MČ Zbraslav, mohly být během října a listopadu pořízeny nové stánky a jiné vybavení pro efektivnější organizaci, realizován bohatší doprovodný program a investováno do vybavení, nutného dle legislativních požadavků.
Těšíme se - v případě příznivých podmínek pro existenci projektu - opět na viděnou s čerstvou jarní sklizní, pravděpodobně v dubnu. Informace brzy upřesníme na www.zbraslavskejarmarky.cz a  přes informační síť Pexesa.

Na shledanou se těší Realizační tým Rodinného cetra Pexeso, organizátora projektu.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Pozvánka na Zbraslavské adventní jarmarky 26.11. a 10.12.2011

(6 - user rating)

Vánoční obrázekRodinné centrum Pexeso ve spolupráci s MČ Zbraslav srdečně zve na Adventní Zbraslavské jarmarky. Přijďte stejně jako loni 26.11. a 10.12. od 9 do 13 hodin na Zbraslavském náměstí nakoupit neotřelé dárky přímo od tvůrců  a neziskových organizací a užít si předvánoční atmosféru.
Doprovodný program adventních trhů, původně plánovaný v bývalé zámecké myslivně, přesouváme kvůli nečekanému prodlení v dokončení rekonstrukce přímo na náměstí. Rozhodli jsme se improvizovat vytápěným stanem anebo dílnami přímo venku na trhu.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Pozvánka na podzimní Zbraslavské jarmarky 2011

Pozvánka na Zbraslavské jarmarky - podzim 2011ZBRASLAVSKÉ JARMARKY 10.9 a 17.9. budou ve znamení slámování, ptačího zpěvu, muziky i dětských divadel! Rodinné centrum Pexeso Zbraslav ve spolupráci s MČ Zbraslav srdečně zve na  trh s kvalitními tuzemskými potravinami i řemesly. Nakupování zpestří doprovodný program. 

Až do října pokračujeme s DIVADÉLKY pro děti. Budou probíhat pod stromy u náměstí naproti pekárně, takže rodiče mohou mezitím spokojeně nakupovat. Od 11.00 zahraje 10.9. divadelní soubor Marky Míkové Damm představení Cirkus Kus-Kus. Cirkus kus-kus je domácí cirkus, který vznikne, když dvě sestry jednou dostanou chuť stát se klauny. V jejich cirkuse vystupuje pět klaunů a spousta artistů: baletka, žonglér, cvičený pes, husa, která umí počítat, anebo surikata. Více na http://www.damm.snadno.eu/Cirkus-kus-kus.html
17.9. se pak ve stejný čas mohou děti těšit na krásné představení Divadla Krasohled "Tři přání". Loď po moři pluje, rybář se raduje, za vlnou vlna jde a rybka čaruje. Základem totoho divadla je živá hudba na jevišti. Je hledáním cesty různých materiálů ( vlna, dráty, korále, proutí ...)  k pohádce a dětem. Více na http://www.krystyna.cz/divadlo. Příspěvek na divadélka je 30 Kč/osobu od 2 let.

Těšit se můžete i na živou muziku. 10.9. mezi 9:30-11:00 nakupování zpříjemní MUZICÍROVÁNÍ s "Harmonií rodiny Dvorníkových s pásmem lidových písní a tanců nazvané "Nastavte slunci tvář". Děti se mohou zapojit do společného muzicírování i tanečků.
Během nakupování pak můžete děti mezi 9.00-11:00 "odložit" do
tvořivé dílny "slámování".

17.9. se pak můžete těšit na náměstí mezi 9:30-11:00 na kapelu Jarrah s world music (flétna, rámové bubny nebo arabská loutna). Tvořivé dílny pro děti od 9:00 do 11:00 se budou věnovat "loučení s ptačím zpěvem". Více na jarrah.cz.

Vedle tradičního pestrého sortimentu můžete na trzích 17.9. ochutnat pivo Novoměstského pivovaru. 

Další termíny trhů: každou druhou sobotu: 1.10., 15.10., 29.10., 12.11., 26.11, 10.12.
 
Tak přijďte na dobrý nákup, jídlo a pití i kus řeči se sousedy! Srdečně zvou Vaše Zbraslavské jarmarky.

Projekt je realizován za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva

životního prostředí.

e-max.it: your social media marketing partner
 

PŘIJĎTE S CELOU RODINOU NA ZBRASLAVSKÉ JARMARKY 27.8.

Pozvánka na Zbraslavské jarmarky 27.8.2011, Praha 5 - Zbraslav, Zbraslavské náměstíPoslední prázdninovou sobotu se můžete na jarmarcích těšit na bohatý doprovodný program. Začínáme opět s DIVADÉLKY V MĚSTSKÉ ZAHRADĚ. Od 11.00 zahraje divadelní soubor Kůzle pohádku "O čarovné květině". Slečna Veronika na cestě nachází ztracenou květinu čerta Pletoštejla. Úplně se do ní zamiluje, aniž by byla schopna vidět její skutečnou krásu schovanou uvnitř. Ještěže má čert Pletoštejl dobré srdce, které Veroniku naučí uvidět i věci očím ukryté. Představení je vhodné pro děti do 3 let.
Více najdete na www.divadelkokuzle.estranky.cz. Divadélka budou v Městské zahradě vždy v den jarmarků během září a října, vždy od 11:00.

NA NÁMĚSTÍ mezi 9:30-11:30 zahraje svérázný harmonikář FRANTIŠEK TOMÁŠEK a děti můžete během nákupů zaměstnat ve TVOŘIVÉ "PLODÍLNĚ" mezi 9:00-11:00, kde vyzkouší malování větvičkami, bramborovými razítky, brusinkami, vínem a vším možným, co okolo nás ke konci prázdnin roste.
Vedle tradičního pestrého sortimentu můžete na trzích ochutnat pivo Starokladenského pivovaru.

Tak přijďte na dobrý nákup, jídlo a pití i kus řeči se sousedy! Srdečně zvou Vaše Zbraslavské jarmarky.

e-max.it: your social media marketing partner
 

PEXESO ZÍSKALO PRO MĚSTO A ZBRASLAVSKÉ JARMARKY 149.000,- Kč

(2 - user rating)

Rodinné centrum Pexeso, o.s. sepsalo grantovou žádost k Ministerstvu životního prostředí (výzva Podpora farmářských trhů). Město ji jako žadatel podalo a žádost byla v plném rozsahu schválena. Město tak může z těchto peněz financovat nákup prodejních stánků, party stanu a dovybavit tržní místo dle platné legislativy. Tyto položky bude samozřejmě možné použít i pro veškeré jiné akce. Z grantu lze dále ještě částečně hradit vystupující doprovodného a vzdělávacího programu, přípravu a úklid tržního místa, atd.

Díky všem spolupracujícím za pomoc při sestavování grantové žádosti!

Ing.Květa Carzoli, FCCA
Rodinné centrum Pexeso, o.s.
Finance&Fundraising
tel.:602 240 152
www.pexeso.org
www.facebook.com/rodinnecentrumpexeso

e-max.it: your social media marketing partner
 

Zbraslavské jarmarky se konají opět tuto sobotu 6.srpna

(4 - user rating)

Zbraslavské jarmarky - farmářské trhy na Zbraslavi, Praha 5 V sobotu 6. srpna se opět budou konat na Zbraslavském náměstí Zbraslavské jarmarky. Prázdninové nakupování zpestří  živá i reprodukovaná příjemná prázdninová muzika a pivovar Berounský Medvěd s poctivým lokálním pivem. Jeden tip z mnoha nejen na prázdninové grilování: na trhu bude k dostání vynikající chlazená drůbež a králíci "jako od babičky" a za výbornou cenu (jarní kuřátka, kuřata, slepice, kohouti, krůty) od paní Jalůvkové z ekochovu farmy Štěpánovsko.  Další trh je plánován 2 7.8. a dále 10.9., 17.9. a pak již v pravidelných 14-ti denních intervalech až do 10.12.

Zdroj: www.zbraslavskejarmarky.cz
Jana Handrejchová

e-max.it: your social media marketing partner
 

Zbraslavské jarmarky v sobotu 28.5. od 8 do 12 hodin

(1 - user rating)

Rodinné centrum Pexeso Zbraslav zve opět na Zbraslavské jarmarky v sobotu 28.5. od 8 do 12 hodin na Zbraslavském náměstí.

Logo Rodinného centra Pexeso, Praha Zbraslav  

Přijďte nakoupit bohaté jarní výpěstky českých farmářů dobré sýry, maso, ryby a jiné dobroty.
V “Kreativáriu“ najdete podomácku šité a pletené oblečení nebo doplňky a šperky i keramiku od šikovných lidí ze Zbraslavi a okolí. Ochutnáte poctivé pivo pivovaru Herold.
Připraven je opět doprovodný program pro děti i dospělé. Náměstí oživí od 10:00 do 11:00 kapela Gwen s veselou muzikou ze všech koutů světa. Informace o Fair Trade, Fair Trade kávu, čaj i jiné výrobky najdete u infostánku Ekumenické Akademie Praha.
Do nedaleké Městské zahrady můžete s dětmi přijít mezi 10:00 – 12:00 na tvořivou dílnu a worskhop na téma “Pojďme se podívat na půdu zblízka“ a od 11:00 zahraje Amatérský divadelní soubor „Tentočky Votočky“ pohádku “O Kohoutkovi a slepičce”. Akce je podpořena MČ Praha Zbraslav.
Více na www.zbraslavskejarmarky.cz

Foto z letošních prvních jarmarků naleznete ZDE.

 


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Změna termínu trhu: Kvůli akci na náměstí 11.6 budou v červnu trhy již 4.6. a dále 18.6. a pak 2.7.
Během prázdnin budou trhy pouze jednou měsíčně, protože očekáváme nižší návštěvnost.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner
 

Zbraslavské jarmarky zahajují 14. května

(1 - user rating)

Logo - Zbraslavské jarmarkyZahajovací Zbraslavské jarmarky - 14. května 2011 - Zbraslavské náměstí, 14.5. 8.00-12.00 hodi
Na prvních letošních jarmarcích potkáte nejen oblíbené prodejce z loňska, ale i nové šikovné farmáře a výrobce. Stejně jako vloni, můžete opět v našem “Kreativáriu“ koupit podomácku šité a pletené oblečení nebo doplňky a šperky i keramiku od šikovných lidí ze Zbraslavi a okolí. Na první jarmark jsme přichystali pro děti semínkovou dílnu i divadéko a pro dospělé instruktáž výživové poradkyně Hany Zemanové o domácím klíčení semínek a jejich dalším použití v kuchyni i blahodárných účincích na naše zdraví. Těšit se můžete také na příjemnou muziku nebo dobré pivo z regionálního domácího pivovaru.

Přijďte s celou rodinou na dobrý nákup, jídlo, pití i kus řeči se sousedy!

Těšíme se na Vás, Vaše Zbraslavské jarmarky. www.zbraslavskejarmarky.cz/

e-max.it: your social media marketing partner
 

Zbraslavské jarmarky 2011?

 

Logo - Zbraslavské jarmarky

Vážení příznivci Zbraslavských jarmarků,

bohužel nemůžeme kvůli organizačním problémům garantovat avízovaný začátek trhů 30.dubna.
MČ Praha - Zbraslav nám totiž zatím nedala jednoznačné stanovisko k podpoře organizace Zbraslavských jarmarků. Organizační a finanční podporu požadujeme proto, abychom byli schopni udržet stanovené standardy akce, které jsme vloni uskutečnili díky vysokému nasazení mnohých dobrovolníků. Ti do akce svůj čas a energii investovali s důvěrou v to, že po úspěšné sezóně obec k hotovému, zavedenému a úspěšnému projektu přistoupí parnersky.
Ze strany obce došlo prozatím pouze k vypsání výběrového řízení na organizátora farmářských trhů na Zbraslavi s uzávěrkou k 12. dubnu. Výběrového řízení se samozřejmě plánujeme účastnit. Podrobnější informace zveřejníme po výsledcích výběrového řízení.
Držte nám palce a doufejme, že Zbraslavské jarmarky brzy znovu probudí Zbraslavské náměstí.

Jestliže nás chcete podpořit, napište nám na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  proč si myslíte, že Zbraslavské jarmarky mají na náměstí pokračovat. Rádi Vaše postřehy předáme panu starostovi a Radě MČ Praha Zbraslav.

Za realizační tým Zbraslavských jarmarků za pochopeí děkuje a krásné jaro přeje Jana Handrejchová,
Rodinné centrum Pexeso Zbraslav
Přečtěte si také povzbudivé reakce našich prodejců na stávající situaci. Více zde. Podpory ze strany prodejců si velmi vážíme a všechny podněty předáme vedení obce.

http://sites.google.com/site/zbraslavskejarmarky/home

e-max.it: your social media marketing partner
 

Kdy letos začnou na Zbraslavi farmářské trhy? - aktualizováno

(8 - user rating)

Logo Zbraslavské jarmarky

27.4.2011  Zbraslavské jarmarky letos začnou 14. května na Zbraslavském náměstí v 8,00 hodin. Více info na http://www.zbraslavskejarmarky.cz/.


11.4.2011 - aktuální informace a prohlášení organizátorů Zbraslavských jarmarků - farmářských trhů na Zbraslavi ohledně data jejich konání naleznete na webu http://www.zbraslavskejarmarky.cz/

 


Vážení čtenáři,
Rodinné centrum Pexeso v loňském roce organizovalo Zbraslavské jarmarky. Na některých místech v Praze již farmářské trhy začaly, proto jsem se za vás zeptali organizátorů, kdy začnou tolik oblíbené trhy i na Zbraslavi.

Před rokem v květnu jsme začali uvažovat o jarmarcích na Zbraslavi. Připravovali jsme je od června loňského roku. S  vedením obce jsme se domluvili, že budeme organizovat Zbraslavské jarmarky v  případě, že se obec stane v tomto projektu partnerem.
V podstatě jsme ovšem všechny trhy od září do prosince (bylo jich osm) organizovali zcela sami.
Jedná se o celkem velké penzum práce – příprava každého trhu (domluva s prodejci, zabezpečení, organizace a logistika trhu), v  den trhu je to od půl šesté ráno příprava tržiště (přivést a instalovat stánky, zajistit technický komfort – hygiena, voda, elektřina) a na konci trhu do dvou hodin odpoledne opět vše sbalit, rozvést do skladovacích míst a uklidit).  Aby naše trhy byly jedinečnou a příjemnou komunitní akcí, připravujeme k nim také doprovodný program pro děti, většinou i pro dospělé.

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Pozvánka na Zbraslavské jarmarky

Logo Jarmarky Přijďte ke svým oblíbeným i novým prodejcům na dobrý nákup, dobré jídlo a pití a kus řeči se sousedy!

SOBOTA 11.prosince

ZBRASLAVSKÉ ADVENTNÍ TRHY

Přijďte oslavit Advent setkáním se svými známými a bližními na Zbraslavském náměstí. Připraven bude tradiční i netradiční vánoční sortiment. Potkáte tu i některé známé prodejce z farmářských trhů, kteří mají sortiment celoroční. Namísto anonymních dárků v obchodních centrech nakoupíte přímo od tvůrců podomácku vyráběné dárky s neotřelými nápady. A k tomu levandulový čaj, horká čokoláda, medovina, koledy, trocha tvoření a spousta adventní atmosféry…

DOPROVODNÝ PROGRAM NA ZBRASLAVSKÉM NÁMĚSTÍ:
10:30 – 11:30
soutěž o nejoriginálnější vánoční pečivo (účastníci musí donést v tomto čase ke stánku PEXESA, vyhlášení soutěže 11:30)
11:00 - 12:00 zpívání koled
10:00 – 12:00 dílnička pro děti – dárečky pro zvířátka do lesa

POZOR! ZRASLAVSKÉ ADVENTNÍ JARMARKY ZAČÍNAJÍ NA ZBRASLAVSKÉM NÁMĚSTÍ  OD 9 DO 13 HODIN

Vánoční obrázek

Těšíme se na vás, Vaše Zbraslavské jarmarky, www.zbraslavskejarmarky.cz

e-max.it: your social media marketing partner
 

Zbraslavské jarmarky - výzva

(5 - user rating)

Zbraslavské adventní jarmarky - výzva

e-max.it: your social media marketing partner
 

Zbraslavský Jarmark v sobotu 30.10.2010

(1 - user rating)

Plakát Zbraslavské JarmarkyJaký byl jarmark, který se konal 30.října?
Už od brzkého rána se v chladu choulili prodejci a i ti, kdo trhy připravovali. Stánky byly připravené, zboží rozmístěné a nakupující se pomalu začali objevovat na náměstí, po kterém se převalovala mlha. Dlouho trvalo, než slunce prosvítilo celé náměstí a zahřálo prodejce i nakupující. Tentokrát ale kromě slunečních paprsků pomáhal i domácí punč, který voněl hned vedle prodávaných domácích jablíček. Pomáhal zahřát i rozveselit, vypilo se ho 24 litrů a litovali všichni, kdo si voňavý punč dát nemohli. Čokoládové bonbóny i různé dobrůtky či sytě oranžové dýně pomohly zahřát srdce všech nakupujících a tak si mohli všichni zúčastnění prodávání i nakupování všeho možného důkladně vychutnat a užít. Ještě po poledni byli na náměstí nakupující, kteří si chtěli užít atmosféru podzimu a trhů a tak se potvrdilo to, co všichni víme - farmářské trhy na Zbraslavi se staly velmi rychle nedílnou součástí běžného života (nejen) obyvatel Zbraslavi.

Redakce Zbraslav.info

  Zbraslavsky jarmark

e-max.it: your social media marketing partner

Celý článek...

 

Zbraslavské jarmarky

(3 - user rating)

Logo - Zbraslavské jarmarkyFarmářské trhy Zbraslavské jarmarky pořádalo zbraslavské Rodinné centrum Pexeso každoročně od jara do prosince. Trhy se konaly na Zbraslavském náměstí každou druhou sobotu, výjimka byla pouze v době letních měsíců, kdy se termín konání trhů prodlužoval.

Zbraslavské jarmarky se staly oblíbeným místech pro nákupy eko a bio potravin a pečiva, ovoce, zeleniny, masa a dalších sezónních produktů od farmářů a zemědělců. Na trhu se pravidelně prodávaly také rukodělné výrobky - keramika, šperky, látkové výrobky, sezónní zboží atd. Do průběhu farmářských trhů se zapojily i zbraslavské firmy s nabídkou svých služeb či výrobků.

Souběžně s trhy se pořádala divadelní či hudební představení pro děti, případně jiné akce. V neposlední řadě sloužily jarmarky k oživení prostoru náměstí a ke společenskému setkávání obyvatel Zbraslavi.

Jarmarky RC Pexeso pořádalo v letech 2010 a 2011, poté MČ Praha Zbraslav vypsala nové výběrové řízení pro rok 2012 a RC Pexeso se této soutěže již neúčastnilo vzhledem k podmínkám, které byly v této soutěži vypsány.

Původní zbraslavské farmářské trhy, Zbraslavské jarmarky, najdete na internetu na adrese http://www.zbraslavskejarmarky.cz, na Facebooku pak na adrese http://www.facebook.com/pages/Zbraslavské-jarmarky/119017201483441

Foto na stránkách Zbraslavských jarmarků ZDE.

Kontakt: Jana Handrejchová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , +420 724 011 883
Nové informace o farmářských trzích, které pokračují od května 2012 pod jiným organizátorem, najdete nyní na našem serveru v levém hlavním menu nebo na adrese http://zbraslav.info/farmarske-trhy.  
e-max.it: your social media marketing partner
 
Více článků...
Náš facebook
Hledání
Přihlášení
Kalendář akcí
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nejbližší akce
Žádné události
Prodej bytu Zbraslav

http://zbraslav.info/images/stories/spojaru%20pro%20facebook_ik.jpg

PRODÁM BYT 3+1, mezonet,
96m2 + balkon 6m2, OV,
Praha 5 - Zbraslav

VÍCE INFO ZDE

Polední menu on-line

On-line jídelní lístky
zbraslavských restaurací
s polední nabídkou


DARWIN

LUBOR

NAD KRÁLOVNOU

PATIUM

PIZZA ANTONIO

ŠKODA LÁSKY

U JÁRINA

U PŘÍSTAVU

U ŽEMLIČKŮ

JÍDELNA ZŠ

Anketa
Jak se dnes máte?
 
Počasí

Počasí

Datum a čas
Spolupracující weby

zbraslavhistorie.info
Vynikající web nabitý informacemi o historii Zbraslavi, různými články, historickými zajímavostmi i fotografiemi.
*
www.praha16.cz
Noviny Prahy 16. Nezávislé noviny od roku 2002 pro Prahu 16 - Radotín, Zbraslav, Lipence, Velkou Chuchli a Lochkov.
*
www.zamek-mnisek.cz

Internetové stránky zámku Mníšek pod Brdy. Prohlídky zámku, výstavy, akce pro děti, svatby, konference. Celoroční provoz.
*
www.prahounakole.cz
Informační a asistenční centrum pro všechny cyklisty. Podrobná cyklomapa, asistence cyklistům.
*
SouthPrague.Net
Počítačová komunitní síť, internet.
*

Cestování MHD

jizdnirady.idnes.cz
idos.cz

vyhledání spojení, jízdní řády,
kombinovaná doprava, MHD + vlaky + autobusy
*
www.dpp.cz
Dopravní podnik Praha
vyhledání spojení, aktuality, jízdní řády, omezení v dopravě, mimořádné události, zajímavost

*
www.ropid.cz
Organizace pražské
integrované dopravy

mimořádnosti v provozu, výluky, jízdní řády, mapy, zastávková tabla, tarify a ceny
*
www.cd.cz
České dráhy
vlaková spojení, e-mapa, info, jízdné a slevy, nákup jízdenek on-line, kalendář železničních akcí
*

Cestování autem

kamery.praha.eu
 Interaktivní mapa, kamery - možnost trvalého nastavení, radary, teplota vozovky, uzavítky, aktuální informace.
*
www.praha.eu
Dopravní informace Hl.města Prahy
Místa měření rychlosti, aktuální informace, dopravní omezení a uzavírky.

*
www.auto.idnes.cz
Plynulost dopravy, události, uzavírky, kamery, mapa.
*
www.zakruta.cz
Aktuální dopravní situace, nehody, uzavírky aktuální i dlouhodobé.
*
www.tsk-praha.cz

Technická správa komunikací
Nehody, kamery, zasílání upozornění na blížící se čištění komunikací, aktuální obsazenost P+R, info pro cyklisty, hlášení poruch.

*

Pro cyklisty

mapa.prahounakole.cz
on-line mapa - cyklotrasy, uzavírky, problematická místa, MHD, stojany
*
www.praha.eu
Praha cyklistická
důležité informace, odkazy, zajímavosti

*
prazskecyklostezky.cz
vyhledávání cyklotras, popis cyklostezek, mapa
*
www.tsk-praha.cz
sčítání cyklistů, mapa, přehled cyklotras 
*

Logo Zbraslav.info

Logo informačního serveru Zbraslav.info, Praha 5 - Zbraslav

Znak Městské části Praha - Zbraslav

er"> Zpět k aktualitám Farmářské a sezónní trhy Zbraslavské jarmarky