Kamera Zbraslavské náměstí

Kamera - Zbraslavské náměstí

Náhodná fotka
Kontaktní údaje

WWW.ZBRASLAV.INFO
Informační server o Zbraslavi


Redakce:


info@zbraslav.info
www.zbraslav.info
Facebook.com/Zbraslav.infoProvozovatel:

Občanské sdružení Zbraslav.info
Spojařů 1252
156 00 Praha 5 - Zbraslav

 info@zbraslav.info

IČ: 26557371

Banka: 4388384001/5500

 

Logo informačního serveru Zbraslav.info, Praha 5 - Zbraslav

Znak Městské části Praha - Zbraslav


Další informace:

Redakce a
Občanské sdružení
Zbraslav.info

Právě procházíte Farmářské a sezónní trhy Vše Farmářské trhy v září 2012 - Zbraslav, Štěchovice, Dobřichovice, Černošice, Modřany, Dolní Břežany, Kulaťák, Dobříš, Mníšek pod Brdy

Farmářské trhy v září 2012 - Zbraslav, Štěchovice, Dobřichovice, Černošice, Modřany, Dolní Břežany, Kulaťák, Dobříš, Mníšek pod Brdy

(5 - user rating)

Farmářské trhy a jarmarky - ilustrační fotoPrázdniny skončily a s příchodem září se nabídka farmářských trhů na Zbraslavi i v okolních obcích a městských částech opět rozšířila, trhy se konají častěji. V našem článku najdete kromě pozvánky na zbraslavský farmářský trh také seznam dalších regionální či méně známých, přesto ale zajímavých farmářských trhů z okolí.
Všechny trhy, uvedené v tomto článku, jsou s dojezdovou dobou ze Zbraslavi do cca 20, maximálně 30 minut MHD, na kole nebo autem za běžného provozu. U každého trhu také uvádíme možnost výletů nebo odkaz na místní zajímavosti, aby si všichni zájemci mohli na trzích nejen nakoupit, ale také poznat okolí. V článku jsou uvedeny trhy nejprve zbraslavské a poté další trhy podle dnů, kdy se trhy konají. Pokud se trhy na několika místech konají ve stejný den, například v sobotu, jsou řazeny abecedně podle místa akce.

Pravidelně: středa - Dolní Břežany, čtvrtek - Modřany, pátek - Štěchovice...  o sobotách je trhů ještě více...


Farmářské trhy Zbraslav

Farmářské trhy, Zbraslavské náměstí, Praha 5 - ZbraslavSobota 1.9., 15.9., 22.9.2012

Od 8 do 13 hodin jsou trhy na Zbraslavském náměstí - z trhu si můžete odnést například domácí klobásky, mléčné výrobky, ryby, frgály, galanterní výrobky nebo bylinky a sazenice atd. Organizátor zbraslavských trhů "Farmáři v Praze" je už zaběhnutým organizátorem trhů na dalších místech v Praze.
Návštěvu zbraslavského trhu můžete spojit s procházkou po Zbraslavi a okoli, můžete se inspirovat například v naší sekci  O Zbraslavi nebo na webu MČ Praha - Zbraslav. Občerstvení najdete zde: Zbraslavské restaurace, bary, hospůdky.

Kontakt:
http://vl2001.cz/trhy/farmarske/zbraslav 
http://www.facebook.com/pages/Farmáři-v-Praze/202810049762636 

 

Farmářské trhy Dolní Břežany

Farmářské trhy Dolní Břežany, www.ceskyfarmarskytrh.cz/

Středa 5.9., 12.9., 19.9., 26.9.2012

Trh v Dolních Břežanech funguje každou středu od 13 do 18 hodin na náměstí Na Sádkách. Zákazníci nakoupí zeleninu, ovoce, bylinky, čerstvé ryby, uzenářské výrobky a chlazené vepřové maso, mošty, pečivo, vejce, med, valašské frgály. Při určitých příležitostech řemeslné výrobky. Přijďte si nakoupit a na kus řeči...
Organizátor pořádá také trhy v Klánovicích a Dolních Počernicích  a je partnerem partnerem sítě restaurací Ambiente - Lokál a Café Savoy.

Tip na výlet: http://dolnibrezany.cz/obrezanech/, Keltské hradiště na Závisti 

Kontakt:
www.ceskyfarmarskytrh.cz 
www.facebook.com/CeskyFarmarskyTrh 

MAPA, parkování je bez problémů. 


Farmářské trhy Modřany - Praha 4, MČ Praha 12

Farmářské trhy Modřany, Praha 4, MČ Praha 12, http://www.praha-farmarsketrhy.cz/

Čtvrtek 6.9., 13.9., 20.9., 27.9.2012

Každý čtvrtek od 9 do 17 hodin zavedený farmářský trh. K tomu všemu poradenský servis od ochotných kompetentních prodejců či přímo výrobců vč. originálních průpovídek výhradně v českém či slovenském jazyce.
Organizátor pořádá i doprovodné programy k trhům a další tematické akce, například vepřové hody, řemeslné velikonoce, ekojarmark, dílny pro děti, různá představení apod.

MAPA, parkování v okolí místa trhů.

Tipy na výlet: www.modranskyweb.cz 

Kontakt:
http://www.praha-farmarsketrhy.cz

Poznámka redakce: Do Modřan se dostanete ze Zbraslavi s jedním přestupem autobusem č. 165 ze Zbraslavského náměstí nebo od Mostu Závodu míru, na kole po cyklostezce nebo autem.

Farmářské trhy Štěchovice

Farmářské trhy ve ŠtěchovicíchPátek 7.9., 14.9., 21.9., 28.9. 2012

Každý pátek po celé září se konají na parkovišti ve Štěchovicích farmářské trhy. Vždy od 8 do 18 hodin nabízejí prodejci a malopěstitelé sezonní ovoce a zeleninu, uzenářské výrobky, kozí produkty, ovčí sýry, koření, zelné saláty, med, valašské frgály, ryby, ovocné šťávy, keramiku, zavařeniny, pečivo a atd.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Jana Alešová, trhy Štěchovice.
(V případě, že máte zájem o prodej na tomto trhu, kontaktujte organizátora akce: p. Alešová Jana,  tel.+420 721 632 312)

Poznámka redakce:
Do Štěchovic se dostanete autem ze Zbraslavi za cca 15 minut. Do Štěchovic také jezdí ze Zbraslavi autobusy č. 338, 361 a 390 ze zastávek Zbraslavské náměstí, Most závodu Míru, Na Plácku, Kamenolom Zbraslav a Strnady. Protože tyto autobusy jedou přes Jíloviště, Měchenice a Davli,  můžete si z návštěvy trhů udělat příjemný výlet s mezizastávkami.

Inspirace na výlet:
Například na stránkách štěchovického úřadu, webu www.pamatkystrednitokvltavy.cz či www.odbrdkvltave.cz
Jízdní řády naleznete na adrese www.dpp.cz nebo jizdnirady.idnes.cz.  Mapa oblasti např. ZDE.


farmářské trhy černošice 

Farmarske Trhy Cernosice, http://www.cernosicketrhy.cz/Sobota 8.9., 22.9. 2012  

Farmářské trhy jsou v Černošicích pravidelně ve 14 denním intervalu a konají se na zpevněném prostranství před hotelem Kazín na adrese Vrážská 325. Na trhu najdete pestrý sortiment od zeleniny, květin, ovoce, přes uzeniny, ryby, pečivo a mléčné výrobky po mošty, vína, maso, vejce a jiné dobroty od českých farmářů a výrobců.
Organizátor pořádá i doprovodné programy jako jsou výtvarné dílny nebo představení pro děti.

Kontakt:
http://www.cernosicketrhy.cz 
http://www.facebook.com/pages/Cernosicke-trhy/108514475865893  

MAPA, parkování v okolí trhu.

Poznámka redakce: Do Černošic se dostanete vlakem z Radotína (ze Zbraslavi novým autobusem č.255 ze Zbraslavského náměstí), na kole nebo autem.
Inspirace na výlet:  http://www.mestocernosice.cz/turistika-a-sport/  

 

Farmářské trhy Dobřichovice

Dobřichovické farmářské trhy http://www.dobrichovicketrhy.cz

Sobota 15.9., 29.9. 2012

Udělejte si výlet do Dobřichovic na farmářské trhy! Od Zbraslavi nejsou daleko, dostanete se tam pohodlně autem, vlakem nebo na kole a při této příležitosti můžete navštívit i různé akce, památky nebo zajímavosti v okolí. Na vždy aktuálních webových stránkách trhů se předem dozvíte, co vás na trzích čeká a co dobrého si můžete koupit od konkrétních prodejců. Trhy od letoška pořádá samo město Dobřichovic, stará se o ně paní Cvrčková a nabízejí odbyt i malopěstitelům. Konají se navíc v příjemném prostředí na dobřichovickém náměstíčku u zámku, hned u mostu přes Berounku, takže když se vydaří počasí, stane se z návštěvy trhů zajímavá záležitost.
Dobřichovické trhy prostě působí jako správné příjemné farmářské trhy, které nabízejí přesně to, co návštěvníci očekávají.

Kontakt:
www.dobrichovicketrhy.cz  
www.dobrichovice.cz 

Tipy na výlet: Všechny kulturní akce v Dobřichovicích najdete ZDE. Pokud vás zajímají památky, příroda že možnosti výletů, můžete se inspirovat například také informacemi na stránkách o Dobřichovicích a mikroregionu Dolní Berounka.


Farmářské trhy Dobříš -
Jarmark regionálních produktů Dobříš

    

Obrázek v
přípravě

 

Sobota 8.9. 2012  

Město Dobříš připravilo pro své obyvatele Jarmark regionálních produktů - možnost nakoupit si čerstvé potraviny přímo od místních zemědělců – ovoce, zeleninu, speciality z kozí farmy, sazenice, květiny a další produkty. Návštěvníci se budou moci pokochat a navíc i zakoupit ručně tvořené výrobky řemeslné činnosti. Trh je po ty, kdo preferují přímý nákup čerstvých potravin od zemědělců před návštěvou obchodních center nebo dávají přednost typicky českému zboží nebo zboží z regionu. Kromě jiného jsou podporováni místní producenti, a tím i zaměstnanost v místě a regionu, protože na jarmarcích je možné prodávat pouze produkty z regionu, resp. Středočeského kraje.

Trhy se uskuteční vždy v sobotu dopoledne od 8 do 11:30 hodin na dobříšském náměstí u radnice.

Kontakt a tipy na akce:
www.facebook.com/jarmarkdobris 
www.mestodobris.cz 

MAPA


Farmářské trhy na Kulaťáku v Dejvicích

 Farmářské trhy, Praha 6 - Dejvice, Kulaťák. Foto http://www.facebook.com/farmarsketrhySobota 1.9., 8.9., 15.9., 22.9., 29.9. 2012 

Každou sobotu se na Vítězném náměstí - Kulaťáku na Praze 6 konají již dlouho zavedené farmářské trhy, které kromě široké prověřené nabídky nabízejí svým návštěvníků něco navíc - pestrost, zajímavé a doplňkové akc. Farmářské trhy vydávají i svůj časopis: Časopis Farmářské trhy.

Odkazy:
http://www.farmarske-trhy.cz 
http://www.facebook.com/farmarsketrhy 

Poznámka redakce:
A jak je to s parkováním? Parkovat jednak můžete v okolních ulicích, Městská police je v těchto případech shovívavá, jak jsme si pro vás ověřili přímo u organizátorů. Další možnost parkování je na parkoviště blízko tržiště, parkovné je za hezkých a příjemých 80,- Kč na celý den, můžete tedy toho využít a jít se projít po Dejvicích, zajít si na oběd, vyrazit na Pražský hrad nebo do Stromovky. Inspiraci najdete například zde: http://www.praha6.cz/vychazky.html 


Farmářské trhy Mníšek pod Brdy -
Čtvrtý Brdský farmářský trh 
    

Obrázek v
přípravě

 

Sobota 15.9. 2012  

Na náměstí F. X. Svobody v Mníšku pod Brdy se uskuteční první ze dvou podzimních Brdských farmářských trhů. Jeho součástí bude i druhý ročník soutěže o Putovní pohár za nejlepší Kájovy rozpíčky. V porotě budou např. mníšecký pan farář P. Jan Dlouhý, novinářka Simona Pavlů a další.
Kromě velkého putovního poháru pro vítěze čekají na účastníky ještě další zajímavé ceny. Všichni soutěžící obdrží diplom za účast. Po vyhlášení výsledků budou rozpíčky rozprodány, výtěžek bude jako vždy věnován jako na konto veřejné sbírky Skalecké kapličky, sloužící k obnově kapliček křížové cesty na Skalce.

Mníšek chce na trhy přivést co nejvíce farmářů, zemědělců i domácích pěstitelů. Na trzích proto přivítají další prodejce zeleniny, ovoce, medu a výrobků z medu, produktů z kravského, ovčího či kozího mléka, ale také prodejce sazenic, květin, koření a další. Doplňkem trhů je prodej řemeslných výrobků, např. košíkářské zboží, výrobky z tradičních látek, dřeva apod.

Kontakt:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , telefon +420 318 592 280, +420 739 429 712.  MAPA zde

Další informace jsou průběžně zveřeňovány na internetových stránkách města Mníšek pod Brdy www.mnisek.cz.

Tipy na výlety: www.mnisecko.cz  , www.zamek-mnisek.cz  


Datum poslední aktualizace: Pátek, 31 Srpen 2012

e-max.it: your social media marketing partner
 
Náš facebook
Hledání
Přihlášení
Kalendář akcí
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Nejbližší akce
Žádné události
Prodej bytu Zbraslav

http://zbraslav.info/images/stories/spojaru%20pro%20facebook_ik.jpg

PRODÁM BYT 3+1, mezonet,
96m2 + balkon 6m2, OV,
Praha 5 - Zbraslav

VÍCE INFO ZDE

Polední menu on-line

On-line jídelní lístky
zbraslavských restaurací
s polední nabídkou


DARWIN

LUBOR

NAD KRÁLOVNOU

PATIUM

PIZZA ANTONIO

ŠKODA LÁSKY

U JÁRINA

U PŘÍSTAVU

U ŽEMLIČKŮ

JÍDELNA ZŠ

Anketa
Jak se dnes máte?
 
Počasí

Počasí

Datum a čas
Spolupracující weby

zbraslavhistorie.info
Vynikající web nabitý informacemi o historii Zbraslavi, různými články, historickými zajímavostmi i fotografiemi.
*
www.praha16.cz
Noviny Prahy 16. Nezávislé noviny od roku 2002 pro Prahu 16 - Radotín, Zbraslav, Lipence, Velkou Chuchli a Lochkov.
*
www.zamek-mnisek.cz

Internetové stránky zámku Mníšek pod Brdy. Prohlídky zámku, výstavy, akce pro děti, svatby, konference. Celoroční provoz.
*
www.prahounakole.cz
Informační a asistenční centrum pro všechny cyklisty. Podrobná cyklomapa, asistence cyklistům.
*
SouthPrague.Net
Počítačová komunitní síť, internet.
*

Cestování MHD

jizdnirady.idnes.cz
idos.cz

vyhledání spojení, jízdní řády,
kombinovaná doprava, MHD + vlaky + autobusy
*
www.dpp.cz
Dopravní podnik Praha
vyhledání spojení, aktuality, jízdní řády, omezení v dopravě, mimořádné události, zajímavost

*
www.ropid.cz
Organizace pražské
integrované dopravy

mimořádnosti v provozu, výluky, jízdní řády, mapy, zastávková tabla, tarify a ceny
*
www.cd.cz
České dráhy
vlaková spojení, e-mapa, info, jízdné a slevy, nákup jízdenek on-line, kalendář železničních akcí
*

Cestování autem

kamery.praha.eu
 Interaktivní mapa, kamery - možnost trvalého nastavení, radary, teplota vozovky, uzavítky, aktuální informace.
*
www.praha.eu
Dopravní informace Hl.města Prahy
Místa měření rychlosti, aktuální informace, dopravní omezení a uzavírky.

*
www.auto.idnes.cz
Plynulost dopravy, události, uzavírky, kamery, mapa.
*
www.zakruta.cz
Aktuální dopravní situace, nehody, uzavírky aktuální i dlouhodobé.
*
www.tsk-praha.cz

Technická správa komunikací
Nehody, kamery, zasílání upozornění na blížící se čištění komunikací, aktuální obsazenost P+R, info pro cyklisty, hlášení poruch.

*

Pro cyklisty

mapa.prahounakole.cz
on-line mapa - cyklotrasy, uzavírky, problematická místa, MHD, stojany
*
www.praha.eu
Praha cyklistická
důležité informace, odkazy, zajímavosti

*
prazskecyklostezky.cz
vyhledávání cyklotras, popis cyklostezek, mapa
*
www.tsk-praha.cz
sčítání cyklistů, mapa, přehled cyklotras 
*

Logo Zbraslav.info

Logo informačního serveru Zbraslav.info, Praha 5 - Zbraslav

Znak Městské části Praha - Zbraslav

er"> Zpět k aktualitám Farmářské a sezónní trhy Vše Farmářské trhy v září 2012 - Zbraslav, Štěchovice, Dobřichovice, Černošice, Modřany, Dolní Břežany, Kulaťák, Dobříš, Mníšek pod Brdy